تردید کاراکتر انیمیشن دانلود آموزشی

تردید: کاراکتر انیمیشن دانلود آموزشی انیمیشن آموزش 3d animation

گت بلاگز اخبار حوادث زنی بخاطر اینکه شوهرش، ماشین سانتافه او را با جرثقیل برده بود،باعث فوت همسرش شد

مرد مسافرکشی که در ماجرایی پیچیده مرد نسبتا مسنی را زیر گرفته و باعث فوت او شده است بود، صبح دیروز در دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران ماجرا را تعریف کرد

زنی بخاطر اینکه شوهرش، ماشین سانتافه او را با جرثقیل برده بود،باعث فوت همسرش شد

عبارات مهم : ماشین

مرد مسافرکشی که در ماجرایی پیچیده مرد نسبتا مسنی را زیر گرفته و باعث فوت او شده است بود، صبح دیروز در دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران ماجرا را تعریف کرد.

به گزارش شرق؛این جوان هنگامی که در برابر بازپرس مدیرروستا- بازپرس خاص قتل- حاضر شد، گفت: من قبلا در بازار مبل کار می کردم ولی از هنگامی که ورشکسته شدم، با پراید مسافرکشی می کنم. روز اتفاق زنی که فرزند ای نیز همراهش بود، به عنوان مسافر دربستی سوار خودروی من شد تا او را به شهرک غرب ببرم.

در راه فهمیدم این زن با شوهرش اختلاف دارد. او مرتب با تلفن صحبت می کرد و در نهایت گفت شوهرش 31 سال از خودش بزرگ تر است و آنها با هم اختلاف دارند. آن زن گفت هنگامی که در بیمارستان خوابیدن بوده شوهرش با جرثقیل خودروی سانتافه مدل 2016 او را برده هست. زن جوان حکم جلب شوهرش را گرفته بود و قصد داشت او را به دام بیندازد. او از من خواست جلوی یک چلوکبابی نگه دارم. گفت شوهرش الان به آنجا می آید. به او توضیح دادم نمی خواهم وارد پرسشها خانوادگی اش شوم و بهتر است من بروم.

زنی بخاطر اینکه شوهرش، ماشین سانتافه او را با جرثقیل برده بود،باعث فوت همسرش شد

در همین اثنا شوهر این زن رسید و شروع به فحاشی کرد. در نهایت با اصرار من زن جوان قبول کرد من را مرخص کند ولی گفت اول باید او را به کلانتری ببرم من هم همین کار را کردم.

متهم افزود: در طول مسیر متوجه شده است بودم یک خودروی پژو 405 خاکستری رنگ من را تعقیب می کند، ولی اهمیتی ندادم هنگامی که مسافرم را پیاده کردم به ته یک کوچه بن بست رفتم تا دور بزنم که ناگهان شوهر آن زن را دیدم. علاوه بر پژو یک موتور نیز همراه آنها بود. شوهر زن خودش را روی ماشین من انداخت و در همین هنگام چند نفر دیگر سرم ریختند و من را به شدت کتک زدند. در نهایت معلوم شد مرد مسن زیر خودروی من جان باخته است ولی من قصدی جهت کشتن او نداشتم».

مرد مسافرکشی که در ماجرایی پیچیده مرد نسبتا مسنی را زیر گرفته و باعث فوت او شده است بود، صبح دیروز در دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران ماجرا را تعریف کرد

بنا بر این گزارش، متهم در حال حاضر در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

واژه های کلیدی: ماشین | اختلاف | جرثقیل | سانتافه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz