تردید کاراکتر انیمیشن دانلود آموزشی

تردید: کاراکتر انیمیشن دانلود آموزشی انیمیشن آموزش 3d animation

گت بلاگز اخبار حوادث فوت هولناک داماد برابر چشمان عروس

خورشید عصر جمعه زمستانی- 29 دی 96 – بسرعت درحال غروب کردن پشت کوه ها بود که زوج جوان سوار برپراید سفید رنگ تزئین شده، در مسیر پر پیچ و خم بزرگراه روستای «پارودب

فوت هولناک داماد برابر چشمان عروس

عبارات مهم : داماد

خورشید عصر جمعه زمستانی- 29 دی 96 – بسرعت درحال غروب کردن پشت کوه ها بود که زوج جوان سوار برپراید سفید رنگ تزئین شده، در مسیر پر پیچ و خم بزرگراه روستای «پارودبار» به «جیرنده» بخش عمارلو ازشهرستان رودباردراستان گیلان راهی محل مراسم خوش حالی بودند.

کشور عزیزمان ایران نوشت:عروس وداماد دراوج خوشحالی گل می گفتند وگل می شنیدند. ولی ناگهان کنترل ماشین از دست راننده- برادر داماد- خارج شد.ناگهان پراید تزئین شده است با سرعت به طرف دره منحرف شد و قبل از آنکه راننده فرصتی جهت نجات خود و سرنشینان داشته باشد، ماشین عروس را در میان زمین و آسمان دید. ماشین درچشم به هم زدنی میان جیغ های وحشتناک سرنشینانش به درون دره سقوط کرد و بعد از چند بار پشتک زدن درعمق دره بی حرکت متوقف شد.

چند ماشین که عروس و داماد را همراهی می کردند با دیدن این صحنه، وحشت زده بسرعت وارد عمل شدند و خود را به خودروی تزئین شده است با گل های قرمز رساندند.

فوت هولناک داماد برابر چشمان عروس

هر سه مسافر پراید مصدوم شده است بودند. لباس های عروس و داماد غرق خون شده است بود. برادر داماد نیز وضعیتش بهتر از دو مسافر دیگر نبود.

هر سه مصدوم اتفاق دقایقی بعد به بیمارستان انتقال داده شدند و تلاش تیم پزشکی جهت درمان مصدومان شروع شد. ولی لحظاتی بعد داماد به خاطر شدت جراحات وارده روی تخت بیمارستان در آغوش فوت آرام گرفت. ولی عروس و برادر داماد با تلاش تیم درمانی ازمرگ نجات یافتند.

خورشید عصر جمعه زمستانی- 29 دی 96 – بسرعت درحال غروب کردن پشت کوه ها بود که زوج جوان سوار برپراید سفید رنگ تزئین شده، در مسیر پر پیچ و خم بزرگراه روستای «پارودب

سروان شهرام شهیدی- فرمانده پلیس راه جمال آباد لوشان- راجع به این اتفاق گفت: به علت سقوط پراید در دره، داماد ۳۷ ساله بعد ازانتقال به بیمارستان پورسینای رشت جان باخت.

وی علت این سانحه رانندگی را بی احتیاطی راننده و بی توجهی به جلو هنگام رانندگی اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ما، این چندمین اتفاق رانندگی منجر به فوت در تصادف های بزرگراه لوشان – جیرنده هست. چندی قبل نیزیک تانکر حامل سوخت دچار اتفاق شد و بالای دره ۴۰۰ متری متوقف ماند. سقوط پراید در دوراهی معدن سنگرود و مصدوم شدن۲نفر، سقوط پژو در دره لوشان-جیرنده و فوت یک نفراز اهالی لوشان، – سقوط ماشین به دره در بزرگراه لوشان به جیرنده درحوالی سنگرود که منجر به فوت مادر و فرزندی شد.

فوت هولناک داماد برابر چشمان عروس

به نظر می رسد با توجه به میزان زیاد حوادث و سوانح رخ داده در این مسیر باید راجع به شناسایی و برطرف اشتباهات موجود در این مسیر، مسئولان مربوطه هرچه سریعتر وارد عمل شوند.

واژه های کلیدی: داماد | ماشین | راننده | مصدومان | رانندگی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz