تردید کاراکتر انیمیشن دانلود آموزشی

تردید: کاراکتر انیمیشن دانلود آموزشی انیمیشن آموزش 3d animation

توضیح کلوب استقلال راجع به امضای شبانه قرارداد با بازیکنان تازه

معاون ورزشی کلوب استقلال در مورد بستن قرارداد با بازیکنان تازه این تیم توضیحاتی را ارائه کرد.  توضیح کلوب استقلال راجع به امضای شبانه..

ادامه مطلب

با پنجره و بی‌پنجره قهرمانیم ، کری برانکو جهت تیم‌های لیگ برتر

برانکو جهت تیم‌های لیگ برتر کری خواند و اعتقاد است تیمش در لیگ هجدهم هم قهرمان خواهد شد.  کری برانکو جهت تیم های لیگ برتر/ با پنجره و بی..

ادامه مطلب

این ستاره پرسپولیس همچنان پیشنهاد می‌گیرد!

علی علیپور مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس همچنان در حال دریافت پیشنهاد از کلوب های متفاوت خارجی است.  این ستاره پرسپولیس همچنان پیشنه..

ادامه مطلب

با جواد نکونام مذاکره نکرده‌ام ، ترساندن کردند ورزشگاه را آتش می‌زنند

مدیرعامل کلوب ذوب آهن با اشاره به اتفاقات اخیر گفت: پیش از بازی با استقلال ترساندن شدیم که اگر ۵۰ درصد ظرفیت سکوها را به تیم حریف ندهیم، ورزشگاه را ..

ادامه مطلب

لیورپول به مصاف رم می‌رود ، تقابل رئال مادرید و بایرن مونیخ در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید و بایرن مونیخ مهم‌ترین دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را برگزار می کنند. تقابل رئال مادرید و بایرن مونیخ در مرحله نیمه ن..

ادامه مطلب

از حضور افتخاری تا ادامه غیبت حسینی و برزای در تمرین استقلال

در این تمرین بهنام برزای و مجید حسینی بازهم غایب بودند تا غیبت آنها برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران قطعی شود. از حضور افتخاری تا ادامه غی..

ادامه مطلب

جام اینجاست؟ ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.12.24

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.12.24 / جام اینجاست؟ ایران | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی ..

ادامه مطلب

«کولی» مربی استقلال می‌شود ، دستیار خارجی وینفرد شفر در راه تهران

«میگوئل کولی» دستیار سابق «وینفرد شفر» در تیم ملی جاماییکا به زودی به منظورصحبت‌های نهایی و عقد قرارداد با کلوب استقلال راهی پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌..

ادامه مطلب